bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Kung Fu Panda 3” na ekranie od 1 kwietnia!


Już w najbliższy piątek premiera kolejnej odsłony przygód dzielnej Pandy Po. „Kung Fu Panda 3” od 1 kwietnia w kinach w całej Polsce, również w limanowskim kinie Klaps.

 

Tym razem główny bohater poznaje swojego prawdziwego ojca, który zjawia się niespodziewanie znikąd i zabiera go do rajskiej Wioski Pand. Kiedy okazuje się, że Kai przemierza Chiny w celu pokonania wszystkich mistrzów kung-fu, Po decyduje się na dokonanie niemożliwego – postanawia wyszkolić wioskę uroczych, niezdarnych pand i stworzyć armię.

 

Słodki, czarno-biały miś Po ma tylko jedno marzenie – zostać mistrzem sztuk walki. To wymaga zwinności, siły psychicznej i refleksu. W przypadku pandy zadanie jest trudne, a wręcz niemożliwe, ale Po uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze daje z siebie wszystko i chce być bohaterem. W trzeciej części Po uświadamia sobie, że nadal ma wiele do nauczenia się i sam staje się nauczycielem. Na dodatek poznaje swoich biologicznych krewnych i musi połączyć swoją przyszywaną rodzinę kung-fu z tą prawdziwą.

 

Główne przesłanie filmu to: „Bądź jak najlepszą wersją siebie.” „Te produkcje motywują do tego, by dawać z siebie wszystko i nigdy nie przestawać się rozwijać. To bardzo ważne – wszyscy powinni inwestować w siebie.” - mówią twórcy.

 

Zapraszamy!
 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy