bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Mad Max: Na drodze gniewu” na ekranie od 22 maja!


Mad Max powraca! Film, na który od wielu lat czekają rzesze wielbicieli komiksów o Mad Maxie oraz filmowej trylogii z Melem Gibsonem w roli głównej, która w latach 80. ubiegłego wieku rozpalała wyobraźnie kinomanów, od 22 maja wkracza do polskich kin, w tym również do kina Klaps.

 

Prześladowany przez demony przeszłości Mad Max uważa, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka po świecie. Zostaje jednak wciągnięty do grupy uciekinierów przemierzających tereny spustoszone przez wojnę nuklearną (Wasteland) w pojeździe zwanym War Rig, prowadzonym przez Imperatorkę Furiosę. Uciekają z Cytadeli sterroryzowanej przez Immortana Joe’ego, któremu odebrano coś wyjątkowego. Rozwścieczony watażka zwołuje wszystkie swoje bandy i wytrwale ściga buntowników, podczas gdy na drogach toczy się wysokooktanowa wojna.

 

Za reżyserię filmu odpowiada ten sam człowiek, który stworzył pierwszą trylogię o losach Mad Maxa. George Miller tym razem powierzył rolę tytułowego bohatera w ręce Toma Hardy'ego. Brytyjskiemu aktorowi będzie towarzyszyć Charlize Theron w roli nieustraszonej Furiosy.

 

Recenzje są zgodne – czeka nas jazda bez trzymanki!

 

Zapraszamy!
 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy