bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Mechanik: Konfrontacja” na ekranie od 26 sierpnia!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia kolejnej odsłony serii z niezastąpionym Jasonem Stathamem w roli głównej. „Mechanik: Konfrontacja” od 26 sierpnia w kinie Klaps!


Arthur Bishop w kręgach wtajemniczonych uważany jest za najskuteczniejszego zawodowego eliminatora na świecie. Jego ofiary znikają bez śladu, a okoliczności zawsze wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Po latach „kariery” Bishop postanawia zerwać z krwawą przeszłością, by zacząć nowe życie u boku ukochanej kobiety. Niestety w jego branży nie przewiduje się wcześniejszych emerytur. Największy wróg Bishopa znów daje znać o sobie. Uprowadza jego ukochaną i wyznacza za jej życie cenę. Kobieta przeżyje jeśli Bishop wykona trzy niemal niewykonalne zlecenia w różnych częściach świata. Plan genialny w swej prostocie. Ale Bishop nie lubi być częścią cudzych planów.


„Mechanik: Konfrontacja” to bezkompromisowe kino akcji z największym twardzielem gatunku w roli głównej, a u jego boku Jessica Alba - jedna z najseksowniejszych aktorek świata. Idealna propozycja na koniec wakacji!
 

Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy