bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w Kinie Klaps - "Paskudy. UglyDolls" na ekranie od 31 maja!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia porywającej animowanej komedii, której bohaterami są postaci z nowej bardzo popularnej na świecie serii gier i zabawek, które niebawem zawitają również do Polski! Niech żyją wyjątkowi, niezwykli, jedyni w swoim rodzaju! Poznajcie Paskudy – bohaterów nowej komedii dla całej rodziny, która udowadnia, że nie musisz być pięknym, żeby być wspaniałym! Premiera filmu „Paskudy. UglyDolls” od 31 maja na ekranie polskich kin również kina Klaps.


Animacja w reżyserii Kelly Asbury, twórca takich animacji jak „Shrek 2”, „Gnomeo i Julia”, „Smerfy: Poszukiwacza zaginionej wioski” tym razem przedstawia on historię lalek, które są miłe i przyjazne ale z grupy doskonałych wyklucza je dość nietypowa uroda. Jedna z lalek – Moxy, nie chce żyć w krainie Paskud i pragnie odkryć Świat lalek doskonałych. Wraz z przyjaciółmi wyrusza w poszukiwaniu krainy, w której wszystkie lalki są doskonałe.

Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonym na uboczu Paskudowie. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało.

Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudy nie mogą trafiać do rąk dzieciaków. Razem z grupą przyjaciół przedostaje się do skostniałego, pełnego reguł miasta lalek idealnych. Wszystko tu jest eleganckie, symetryczne, ale zimne i pozbawione uroku.

Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym by być wspaniałym?! Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie, by nieść radość dzieciom? No raczej, bo przecież PASKUDNE JEST CUDNE!

Pitbull pojawi się jako Ugly Dog. Kelly Clarkson wciela się w postać o imieniu Moxy. Nick Jonas jest Lou, Blake Shelton portretuje postać o imieniu Ox, nieoficjalnego burmistrza Uglyville. Janelle Monáe wciela się w Mandy. Poza tym w animacji grają Emma Roberts, Wanda Sykes, Gabriel Iglesias oraz Wang Leehom.

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy