bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” na ekranie od 4 sierpnia


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia najdroższego filmu w historii kina wyprodukowanego poza granicami USA. „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”, nowe widowisko Luca Bessona od 4 sierpnia w kinie Klaps!


Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.


Dwadzieścia lat po Piątym Elemencie Luc Besson powraca do spektakularnego kina science fiction. W obsadzie adaptacji przełomowego komiksu, który przez dekady inspirował kolejne generacje artystów, pisarzy i filmowców, zobaczymy sławy ze świata kina, muzyki i modelingu. Wśród nich znajdą się: Dane DeHaan, Cara Delevingne, Rihanna, Rutger Hauer, Herbie Hancock, Ethan Hawke, John Goodman i Clive Owen.


Jak obiecują twórcy, „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” to film, który połączy w jedno humor „Strażników Galaktyki”, rozmach „Gwiezdnych Wojen” i wizjonerstwo „Piątego Elementu”.
 

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.


Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy