bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps – „Wielka Szóstka” na ekranie od 28 listopada!


Jak co roku Disney szykuje w okresie świąt coś specjalnie dla najmłodszych widzów. W ubiegłym roku mieliśmy „Krainę Lodu” teraz przyszedł czas na „Wielką Szóstką”. Zapraszamy do kina!

Wypadek podczas pokazów robotyki staje się początkiem serii wydarzeń zagrażających bezpieczeństwu całego miasta San Fransokyo. Pragnąc odkryć źródło zagrożenia i aby zapobiec zbliżającej się katastrofie, Hiro wraz z przyjaciółmi - nieustraszoną ryzykantką, neurotycznym miłośnikiem porządku, genialną chemiczką, zwariowanym fanem komiksów oraz nieco nadopiekuńczym Baymaxem - tworzy Wielką Szóstkę ultranowoczesnych bohaterów.
Czy nowoczesne technologie i przyjaźń wystarczą, by pokonać tajemniczego przeciwnika?
 
„Wielka Szóstka” to najnowsza komedia twórców „Krainy lodu”, inspirowana komiksem Marvela o tym samym tytule. Pełna humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem.
 
Jak wyjaśnia reżyser Chris Williams: „W filmie śledzimy ewolucję uczuć pomiędzy Hiro a Baymaxem. Po tragicznej śmierci starszego brata chłopak mocno zbliża się do skonstruowanego przez niego robota i odnajduje w nim nową nadzieję”. Producent Roy Conli mówi, że rodzina – zarówno ta naturalna, jak i ta z wyboru – stanowi trzon opowieści. „To jest nośny motyw bliski wszystkim widzom. W głęboko emocjonalnych filmach, takich jak „Bambi” czy „Król lew” niuanse relacji między bohaterami są niezwykle interesujące. W tych opowieściach jest coś bardzo poruszającego”.
 
Czy „Wielka Szóstka” dołączy do grona swoich wielkich poprzedników? Wszystko wskazuje na to, że tak, ale przekonajcie się sami.
 
Zapraszamy!
 
Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy