bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiery w kinie Klaps - „Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa” i „Pitbull: Nowe porządki” na ekranie od 22 stycznia!


W najbliższy piątek, 22 stycznia, na ekrany kin w całej Polsce wejdą dwa wyczekiwane filmy. Jeden to animacja dla dzieci, kontynuacja przygód najsłynniejszych wiewiórek świata, a drugi to kinowa wersja głośnego serialu Patryka Vegi. Zapraszamy do kina Klaps na filmy „Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa” oraz „Pitbull: Nowe porządki”.

 

Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa” to amerykański film online familijny w reżyserii Walta Beckera. Alvin, Szymon i Teodor cieszą się życiem i szczęściem. Wydaje im się, że nic nie jest w stanie zagrozić ich szczęściu. Niestety Dave, ich opiekun, poznaje nową dziewczynę. Ukochana Dave’a wydaje się sympatyczna, niestety ma syna, który nie pała zbytnią sympatią do wiewiórek. Dave jest jednak zakochany po uszy i planuje założenie rodziny. W tym celu wyjeżdża na romantyczną podróż do Miami i tam planuje się oświadczyć. Wiewiórki są przerażone, boją się, że taki obrót spraw spowoduje, że będą musiały wrócić do lasu. W obliczu zagrożenia wyruszają na wyprawę da Miami. Tam zamierzają walczyć o Dave’a i nie dopuścić do oświadczyn. Czy uda im się uratować rodzinę?

 


Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz”. Tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran. W filmie Patryka Vegi „Pitbull. Nowe porządki” rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuje Grupę Mokotowską do tematu „Gangu obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.

 


 

Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy