bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiery w kinie Klaps – „Kopciuszek” i „To właśnie seks” na ekranie od 13 marca


Najbardziej oczekiwany film tego miesiąca „Kopciuszek” już od najbliższego piątku w kinach w całej Polsce w tym również w limanowskim kinie Klaps. A będzie mu towarzyszyć zwariowana komedia dla dorosłych „To właśnie seks”. Zapraszamy!
 

"Kopciuszek" to adresowany do całej rodziny film fabularny inspirowany klasyczną baśnią o tym samym tytule. W najnowszej produkcji Disneya, w reżyserii nominowanego do Oscara Kennetha Branagha ("Thor", "Hamlet"), zobaczymy jedne z najbardziej intrygujących aktorek współczesnego kina: Cate Blanchett w roli złej macochy i Helenę Bonham Carter jako dobrą wróżkę.

W filmie poznajemy historię Elli, której życie diametralnie zmienia się po niespodziewanej śmierci ojca. Wystawiona na łaskę i niełaskę bezwzględnej macochy i jej dwóch córek, dziewczyna staje się służącą, złośliwie nazywaną Kopciuszkiem…
 

 

To właśnie seks” to przebojowa komedia o seksualnych fantazjach i o nas samych.

Podobno najlepszym lekarstwem na nudę w związku jest odrobina pikanterii w sypialni. Jednak dzielenie się erotycznymi pomysłami może przynieść wyjątkowo zabawne skutki. Bo co zrobić, gdy on za bardzo wciągnie się w zabawę w przebieranki? Albo gdy ona osiąga rozkosz, tylko wtedy, kiedy doprowadzi go do płaczu? I co się stało ze starym, dobrym seksem? Zwyczajne pary i ich niezwykłe łóżkowe perypetie w komedii Josha Lawsona.

 

 

Zapraszamy!

 

Szczegółowy repertuar oraz filmowe zapowiedzi na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy