bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Przebój sezonu" w LDK!


Limanowski Dom Kultury zaprasza na spektakl „Przebój sezonu”, który odbędzie się w dniu 7 lutego 2017 o godz. 18:00 w sali widowiskowej LDK.


Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. I chociaż żona romansuje z jego impresariem, który w dodatku oszukuje go w rozliczeniach, a asystentka z trudem znosi nieustanne do niej zaloty Mistrza, to jego życie wydaje się bajką … do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia. Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca – to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka – Doroty, która ulega wdziękowi Stasia i wymyśla niezwykły plan, w który nieświadomie wciąga resztę domowników, a nawet samego Mistrza.


To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektary Twojej kariery.


To przedstawienie o tym, że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości.


Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania.

Nawet się nie spodziewasz JAKIE!!!


Reżyser: Krzysztof Jaroszyński
Scenografia/ kostiumy: Małgorzata Filipiak Kwiatkowska
Obsada: Elżbieta Zającówna, Małgorzata Lewińska, Małgorzata Potocka, Olga Borys, Ewa Kuklińska, Katarzyna Jamróz, Marek Siudym, Krzysztof Ibisz, Artur Dziurman, Michał Milowicz, Maciej Damięcki, Dariusz Kordek (wymiennie)
Realizacja dźwięku i światła: Andrzej Wyrembski
Producent: Leszek Kwiatkowski


Bilety w cenie 70 zł, od 10 stycznia można rezerwować telefoniczne w sekretariacie LDK pod numerem 18 3371 603 oraz za pośrednictwem strony internetowej https://www.ldk.limanowa.pl/#422. Bilety będą do nabycia w kasie LDK od 31 stycznia 2017.


Bilety można również kupić za pośrednictwem strony www.kupbilecik.pl i www.biletyna.pl.


ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy