bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Przedpremiera filmu "Angry Birds 2" od 14 września na ekranie kina Klaps!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia 2 części szalonej animacji z Redem, Chuckiem, Bombą i innymi bohaterami w roli głównej! Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną, tworząc superteam, który ma ocalić ich domy. Przedpremiera filmu "Angry Birds 2" od 14 września na ekranie kina Klaps!

Ogromna dawka humoru, szalone przygody i nieoczekiwane zwroty akcji to tylko kilka atrakcji jakie czekają na widzów w kinach! Wszelkie dotychczasowe adaptacje gier wideo pobił na głowę film, który powstał na bazie gry o ptakach, wystrzeliwanych z procy. Mowa o drugiej części "Angry Birds", która cieszy się uznaniem wśród dotychczasowych widzów.

Pod koniec pierwszej dekady XXI wieku świat podbiła prosta gra stworzona przez Rovio Entertainment, polegająca na wystrzeliwaniu ptaków o rozmaitych właściwościach w kierunku zielonych świń. Zadaniem gracza było zestrzelić wszystkie prosiaki, robiąc przy tym jak największe szkody na planszy. "Angry Birds" to gra, w której fabuła (świnie ukradły jajka tytułowych bohaterów) jest tylko pretekstem do beztroskiej, wciągającej rozgrywki, która podbiła serca graczy na całym świecie.

Z czasem powstawały kolejne tytuły z serii, a w 2016 roku do kin weszła fabularna pełnometrażowa animacja, bazująca na "Angry Birds". Film nie był hitem, ale cieszył się dużym zainteresowaniem, więc twórcy postanowili powołać do życia sequel. Fani serii uważają, że druga część jest o wiele lepsza od oryginału. Wysokie oceny sprawiły, że "Angry Birds 2" jest obecnie najlepiej ocenianą kinową adaptacją gry wideo. Przynajmniej według statystyk serwisu Rotten Tomatoes.

Początek filmu nawiązuje do pierwszej części. Król świń, Leonard, planuje zemstę na ptakach, po tym jak zniszczyli całe Świńskie Miasto i uratowali swoje jajka. Jednak gdy nad ptasią wyspę nadlatuje lodowata kula, którą wysłał tajemniczy fioletowy ptak Zeta, mieszkańcy skłóconych dotąd wysp zawiążą pakt pokojowy, aby wspólnie działać przeciwko nowo przybyłemu zagrożeniu.

Po wielkim sukcesie „Angry Birds Film”, który na całym świecie zarobił ponad 350 milionów dolarów, czas na ponowne spotkanie z Redem, Chuckiem, Bombą i innymi bohaterami „Angry Birds Film 2”!Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy