bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Przedwiośnie Małych Form Teatralnych" już dzisiaj o 19:00


Limanowski Dom Kultury zaprasza dzisiaj na kolejną odsłonę "Przedwiośnia Małych Form Teatralnych". O godzinie 19:00 na deskach LDK zagości Marcin Zarzeczny z autorską sztuką "Zwierzenia bezrobotnego aktora".

Przedstawimy prawdziwą opowieść o determinacji w dążeniu do realizacji marzeń. Sceny z życia bezrobotnego artysty ujęte w spektaklu są na tyle uniwersalne, że każdy człowiek bez pracy zobaczy w nich obraz samego siebie. O sprawach ważnych i trudnych mówi się tu w sposób lekki i żartobliwy, bez użalania się nad własnym losem, a główny nacisk położony jest na budowaniu atmosfery intymnej relacji bohatera z widzem, zbliżonej formą do rozmowy bliskich przyjaciół.


Marcin Zarzeczny, w formie autorskiego monologu, opisuje swoje doświadczenia związane  z poszukiwaniem pracy. "Zwierzenia..." to monodram, który powstał w kuchni bezrobotnego aktora, w ciągu dwóch lat został wystawiony ponad 70 razy w kilkudziesięciu miastach Polski, na Islandii i w Iranie, a fragmenty scenariusza zostały trzykrotnie opublikowane w USA.  


Tekst, reżyseria, opracowanie muzyczne, wykonanie: Marcin Zarzeczny
Aranżacja Piosenki Bezrobotnego Aktora: Anita i Bartek Dermontowie.


Bilety w cenie 15 zł  można nabyć bezpośrednio przed spektaklem w kasie kina KLAPS.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy