bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Radość dziś nastała" - relacja ze świątecznego koncertu Chóru LimaNovum


We wtorek, 28 grudnia w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury odbył się koncert kolęd i pastorałek „Radość dziś nastała” w wykonaniu Chóru LimaNovum.

Wszystkich przybyłych gości powitała dyrektor Limanowskiego Domu Kultury Magdalena Szczygieł – Smaga. Chór na tą okoliczność przygotował znane i mniej znane kolędy i pastorałki w ciekawych aranżacjach. Chociaż chór działa zaledwie od ośmiu miesięcy, koncert zachwycił słuchaczy pięknem brzmienia.

Podczas koncertu kolęd i pastorałek zespół zaprezentował się w nowych strojach koncertowych, które zakupiono dzięki wsparciu  finansowym Województwa Małopolskiego oraz środkom pozyskanym od sponsorów: Kliniki Oka Pana Waldemara Dusza i dr Mariusza Kuwika, Zakładów Mięsnych SZUBRYT, Firmy WOLIMEX, Przedsiębiorstwa Produkcji Lodów KORAL, Grupy Uchacz i Firmy EMITER.

Stroje zostały uszyte w pracowniach pani Beaty Pandyra - Salon Sukien Ślubnych VENUS z Mszany Dolnej oraz Firmy KONIK Państwa  Anny i Krzysztofa Gałków ze Stróży.

Działalność chór wsparli również Firma Plastuś Państwa Haliny i Artura Zapałów, Firma BRUK-BET z Niecieczy, Apteka Centrum Pana Jakuba Tokarza, Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Limanowej, Firma PBM Piotra i Romana Sulkowskich, Pani Barbara Musiał – Merkowska z Drukarni Malinowa.

Koncert zakończyły życzenia noworoczne od chórzystów i wspólne odśpiewanie kolędy Bóg się rodzi.

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ

Wszystkim uczestnikom koncertu serdecznie dziękujemy za wspólne kolędowanie.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy