bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Redford koncertował w LDK


W piątkowy wieczór 16 grudnia publiczność zgromadzona w sali kameralnej Limanowskiego Domu Kultury miała okazję poznać i wysłuchać czterech młodych muzyków tworzących zespół Redford.

"Kameralnie - Kulturalnie" wystąpił zespół, który w tym składzie koncertował po raz pierwszy. Ponad godzina muzyki z pogranicza alternatywy, rocka i momentami folku zza "wielkiej wody" przypadła do gustu publiczności, która wypełniła salę kameralną LDK.
Redford trzy lata temu założyli trzej przyjaciele Dominik, Kajetan i Mateusz. Podczas piątkowego koncertu zaprezentowali wybrane utwory z listy kilkudziesięciu, które podczas trzech lat prób wspólnie skomponowali. Nie zabrakło oczywiście utworu "Put the light" do którego niedawno powstał ich pierwszy teledysk, a zespół udowodnił, że czuje się dobrze nie tylko w klimatycznych utworach jak "Look at the ways", ale również potrafi energetycznie, gitarowo porwać publiczność. 

Koncert zakończył się bisami, więc można śmiało powiedzieć, że młodzi muzycy przypadli do gustu limanowskiej publiczności.

Zapraszamy do galerii zdjęć z piątkowego koncertu pod linkiem https://www.ldk.limanowa.pl/gmw/197/redford---kameralnie-kulturalnie-16122016

 
 
 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy