bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Retransmisja koncertu z okazji Dnia Matki w Limanowskim Domu Kultury


26 maja o godz. 16:00, w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury odbył się koncert z okazji Dnia Matki. Na scenie wystąpiły zespoły i soliści dziecięcy, którzy zdobyli pierwsze miejsca podczas organizowanej przez LDK Dziecięcej Triady Artystycznej.

 

Koncert rozpoczął się od złożenia życzeń wszystkim mamom. Pełnomocnik Burmistrza Miasta Limanowa ds. zarządzania LDK, pani Magdalena  Szczygieł – Smaga, życzyła obecnym na sali mamom dużo zdrowia i wytrwałości w wychowywaniu swoich pociech. Zaraz po tym rozpoczęciu wystąpiła grupa teatralna Bajtek z Zespołu Szkół Samorządowych Nr 4 w Limanowej.

 

Kolejnym punktem programu było tradycyjne ogłoszenie wyników końcowych tegorocznej Dziecięcej Triady Artystycznej. Przewodnicząca Rady Miasta Limanowa, pani Jolanta Juszkiewicz wręczyła następujące nagrody:

 

  • 1 miejsce i nagrodę pieniężną ufundowaną przez Burmistrza Miasta Limanowa w wysokości 500 zł, w kategorii Przedszkola dla Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Limanowej,

  • 1 miejsce i nagrodę pieniężną ufundowana przez Burmistrza Miasta Limanowa w wysokości 500 zł, w kategorii Zespoły Szkół dla Zespołu Szkół Samorządowych Nr 3 w Limanowej.

 

Dalsza część koncertu upłynęła pod znakiem występów dzieci i młodzieży. Na scenie zaprezentowali się uczniowie Miejskiego Przedszkola nr 1 w Limanowej, Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej, Niepublicznego Przedszkola przy ul. Słonecznej w Limanowej, Zespołu Szkół Samorządowych Nr 1 w Limanowej, Zespołu Szkół Samorządowych Nr 3 w Limanowej oraz Zespołu Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej. Wśród występujących były również dzieci z Dziecięcej Grupy Folklorystycznej działającej przy Limanowskim Domu Kultury.

 

Widownia witała i żegnała każdy występ gromkimi brawami, a mamy nie tylko mogły zobaczyć swoje dzieci na scenie, ale również otrzymały od nich piękne róże, które pod czujnym okiem pani Wiesławy Frączek i pani Stanisławy Oleksy, zostały wykonane przez seniorki z pracowni florystycznej i koronkarskiej.

 

Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim mamom, gratulujemy zwycięskim placówkom w tegorocznej Dziecięcej Triadzie Artystycznej oraz dziękujemy dzieciom za ich wspaniałe występy.

 


 

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy