bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Rusza pracownia RYSUNKU w Limanowskim Domu Kultury


Limanowski Dom Kultury uruchamia kolejną pracownię, która skierowana jest do wszystkich zainteresowanych rysunkiem od 14 roku życia ( młodzieży i dorosłych).


Od 1 marca 2018 roku zapraszamy na zajęcia do pracowni rysunku. Limanowskiego Dom Kultury.

Rysunek między innymi pozwala na: rozwijanie zmysłu estetycznego, wrażliwości i spostrzegawczości, kształtowanie umiejętności wyrażenia swoich emocjonalnych przeżyć za pomocą rysowania, rozwijanie indywidualnych zdolności twórczych, doskonalenie umiejętności koncentracji uwagi na wykonywanym zadaniu.


Podczas zajęć uczestnicy będą poznawać narzędzia rysunkowe tj, ołówek, węgiel, tusz, pastel, kredka i wiele innych, które posłużą do tworzenia prac.

Plenery, rysunek postaci, martwej natury i wiele innych ciekawych zajęć praktycznych i merytorycznych – to wszystko czeka na uczestników nowych warsztatów.


W ramach opłaty miesięcznej Limanowski Dom Kultury zapewnia wszystkie materiały dla uczestników.


Zajęcia poprowadzi Pani Wiesława Frączek, plastyk Limanowskiego Domu Kultury, absolwentka Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem.


Zajęcia będą się odbywały w pracowni mieszczącej się w tymczasowej siedzibie Limanowskiego Domu Kultury przy ul. Reymonta 3 w Limanowej (budynek Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr.4 w Limanowej).


Termin zajęć to każdy czwartek od godziny 16:30. Zajęcia potrwają 90 minut. ( pierwsze zajęcia 1 marca 2018)


Ilośc miejsc ograniczona – 10 osób.

Odpłatność za miesiąc wynosi: 50 zł

Zapisy osobiście w Sekretariacie LDK lub pod numerem telefonu 18 3371-603 od poniedziałku do piatku, w godzinach od 8:00 do 16:00.Zapraszamy !


Plakat opracowano o: Tło plik wektorowy utworzone przez kjpargeter - pl.freepik.com

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy