bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Rusza sprzedaż online biletów do kina Klaps!


27 grudnia ruszyła sprzedaż online biletów do kina Klaps. Nowy program sprzedaży i rezerwacji biletów został zakupiony przez Limanowski Dom Kultury dzięki środkom własnym i pozyskanym przez Limanowski Dom Kultury w ramach programów operacyjnych Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej - nazwa programu: Rozwój kin - Modernizacja kin.

Dostawcą i właścicielem nowego systemu sprzedaży i rezerwacji biletów jest firma visualnet.pl z siedzibą w Zabrzu. System zakłada sprzedaż nie tylko w kasie kina, ale również sprzedaż online. Widzowie za pośrednictwem strony internetowej Limanowskiego Domu Kultury (www.ldk.limanowa.pl) będą mogli zaopatrzyć się w bilety na odpowiedni seans. Bilety te otrzymają drogą mailową w formie biletów elektronicznych, które następnie będą musieli okazać przed wejściem do sali kinowej. Wszelkie zasady dotyczące sprzedaży i rezerwacji online znajdują się w „Regulaminie zakupu i rezerwacji biletów poprzez stronę internetową” (/uploads/drive/Regulaminzakupuirezerwacjibiletwpoprzezstroninternetow.pdf).

Mamy nadzieję, że dzięki wdrożeniu nowego programu usprawni się sprzedaż biletów na seanse filmowe i inne wydarzenia organizowane w LDK, a co za tym idzie oferta kulturalna będzie bardziej dostępna.

Gorąco zachęcamy do korzystania z nowych możliwości jakie niesie ze sobą internetowa sprzedaż biletów.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy