bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Sala pełna śmiechu podczas Dnia Kobiet w LDK


Na specjalne zaproszenie Burmistrza Miasta Limanowa - Limanowski Dom Kultury, miał przyjemność gościć w ubiegłą sobotę – 5 marca, słynny kwartet muzyczny „Grupa MoCarta”, który swoim koncertem złożył życzenia wszystkim paniom z okazji Dnia Kobiet.

 

5 marca o godz. 17:00, w sali widowiskowej LDK, rozpoczął się występ Grupy MoCarta, zespołu słynącego z połączenia muzyki klasycznej z humorem. Ponad godzinny koncert zakończony kilkoma bisami i owacjami na stojąco był pokazem nie tylko umiejętności muzycznych, ale przede wszystkich humorystycznych, a nawet sprawnościowych. Panowie z kwartetu zaprezentowali program, w którym zagrali największe przeboje muzyki klasycznej i rozrywkowej, opowiedzieli o różnych zakątkach świata i zdołali przenieść nas do przeszłości. Wypełniona po brzegi sala widowiskowa LDK rozbrzmiewała salwami śmiechu i niekończącymi się brawami.

 

Koncert nie był jedynym prezentem Burmistrza Limanowa Władysława Biedy dla Pań - tradycyjnie pomysłodawca i gospodarz wydarzenia wręczył róże oraz złożył życzenia.

 

Galeria zdjęć z koncertu do obejrzenia na stronie: https://www.ldk.limanowa.pl/gmw/161/dzien-kobiet.

 

Więcej na temat wydarzeń kulturalnych w LDK na www.ldk.limanowa.pl

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy