bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Santo Subito" już w ten piątek w LDK


Limanowski Dom Kultury zaprasza na pełen wzruszeń spektakl "Santo Subito", który wspólnie z teatrem "Prowincja" z Mikołowa zaprezetujemy limanowskiej publiczności w najbliższy piątek.


Narracje spektaklu "Santo Subito" prowadzą trzy anioły: Rafał, Michalina oraz Gabriela, które towarzyszyły Karolowi Wojtyle od narodzin po kres jego ziemskiej wędrówki. Pojawiają się cytaty i wspomnienia najważniejszych stacji życia Jana Pawła II.

Największym atutem dzieła jest to, że posługując się językiem współczesnej muzyki budzi wśród słuchających wielkie, niekłamane poruszenie. Epickie, wzruszające kompozycje, znakomite aranżacje i świetne wykonanie wokalne sprawiają, że "Santo Subito" na długo pozostaje w pamięci.
W klimat każdego z utworów wprowadzają poetyckie introdukcje, które nie tylko nakreślają tematykę spektaklu, ale i w połączeniu z muzyką tworzą niezwykły melanż dźwięków i emocji.


27 marca 2015, godzina 11:00 i 19:00 - "Santo Subito"

Bilety na spektakl można nabyć w przedsprzedaży, w sekretariacie Limanowskiego Domu Kultury w cenie 20 zł, jak i również w kasie kina Klaps przed spektaklem.

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy