bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Scenariusz dla 3 aktorów" na półmetku "Przedwiośnia Teatralnego" 2017


Limanowska publiczność miała wczoraj okazję uczestniczyć w prawdziwej próbie teatralnej. Podczas drugiego dnia "Przedwiośnia Teatralnego" na deskach Limanowskiego Domu Kultury aktorskie trio przedstawiło sztukę Bogusława Schaeffera "Scenariusz dla trzech aktorów", będącą swoistą próbą teatralną właśnie.

Znakomici aktorzy Marek Pyś, Maciej Ferlak i Piotr Warszawski, który jest również reżyserem spektaklu wypełniają go improwizacją, zdradzając nieco ze swej prywatności, prowadząc błyskotliwą, ciętą, czasem wręcz zajadłą dyskusję o świecie sztuki i swoim w nim miejscu. Szybkie tempo przedstawienia, dowcip, akrobacje skojarzeniowe i świeżość - to wartości, dzięki którym "Scenariusz..." niezmiennie cieszy się zainteresowaniem publiczności, a przypomnijmy że tekst pochodzi z lat sześćdziesiątych. Akcja spektaklu odbyłą się nie tylko na scenie ale poza nią, a publiczność brała również czynny udział w sztuce.

Mamy nadzieję, że spędzili Państwo miły wieczór z zaproszonymi przez Limanowski Dom Kultury aktorami. Przypominamy i jednocześnie zapraszamy na dzisiejsze popołudnie z teatrem. Podczas ostatniego dnia "Przedwiośnia Teatralnego" zobaczą Państwo sztukę Moliera "Chory z urojenia" w wykonaniu aktorów Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu. Początek spektaklu o godzinie 17:00. Bilety do nabycia w kasie kina Klaps oraz na stronie www.ldk.limanowa.pl

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy