bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Skołowani" 4 maja w Kinie Seniora


Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie osoby powyżej 60. roku życia do udziału w Kinie Seniora. Raz w miesiącu, na seniorów czekać będzie pokaz filmu w niższej cenie i o dogodnej porze. 4 maja o godz. 12:00 obejrzymy opowieść o miłości, która odmieni największego kłamcę. "Skołowani" to komedia pozytywnie romantyczna z gwiazdorską obsadą.

 

Film jest adaptacją francuskiej komedii „Rolling to You”, która odniosła ogromny sukces zarabiając w samej Francji 20 milionów dolarów. Będzie z pewnością największą premierą polskiego filmu w kwietniu tego roku, dzięki czemu liczymy na skumulowanie się widowni właśnie na tym tytule.

 

W filmie będziemy mieli okazję zobaczyć jak mający wyjątkową słabość do płci przeciwnej Maks (Michał Czernecki) bez skrupułów ucieka się do kłamstwa, by uwodzić kolejne kobiety. Dlatego też, kiedy atrakcyjna sąsiadka Anna (Marianna Zydek) bierze go za niepełnosprawnego ruchowo, podtrzymuje mistyfikację, by ją uwieść. Szybko wpada we własne sidła, kiedy Anna przedstawia go swojej starszej siostrze – pełnej radości życia Julii (Agnieszka Grochowska), której poruszanie się na wózku nie przeszkadza w realizowaniu pasji do sportu i muzyki.

„Skołowani” to nie tylko komedia pełna humoru i ciepła, ale i film w którym będziemy mieli szansę zobaczyć przemianę głównego bohatera, historię pełną przewrotnych zwrotów akcji, ale i przełamywania barier, słabości i dążenia do realizacji swoich pragnień i celów.

 

Kino Seniora to projekt kina Klaps skierowany do najstarszej grupy widzów. Celem wydarzenia jest nie tylko prezentacja ciekawych, wartościowych i premierowych filmów, ale także umożliwienie seniorom aktywnego uczestnictwa i spędzenia wolnego czasu w miły sposób. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają kino i chcieliby podzielić się swoimi wrażeniami na temat obejrzanych filmów z innymi osobami.

Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie i propozycje repertuarowe uczestników wydarzenia.

 

 

Film polski.

Bilety w cenie 14 zł można nabyć w kasie kina Klaps, biletomacie lub online TUTAJ.

Przed seansem zapraszamy na poczęstunek.

ZAPRASZAMY!

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy