bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Specjalny pokaz premierowy filmu „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”!


Najbardziej wyczekiwana premiera tego roku zbliża się wielkimi krokami. Już 18 grudnia do kin w całej Polsce wejdzie najnowsza odsłona „Gwiezdnych Wojen”. Z tej okazji wiele kin, w tym również kino Klaps, przygotowało dla widzów specjalne nocne pokazy tego filmu. Zapraszamy na premierowy seans „Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy”, który odbędzie się w nocy z 17/18 grudnia o godz. 00:01.

 

Z okazji premiery filmu „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” kino Klaps zaprasza nie tylko na pokaz samego filmu, ale i do zabawy z kultową serią. Od godz. 23:00 w holu Limanowskiego Domu Kultury będzie można zrobić sobie zdjęcie w stroju rodem z „Gwiezdnych Wojen” dzięki Fotobudce Happy Face (http://www.happyface.com.pl/).

 

Organizatorzy przygotowali również konkursy z nagrodami, w których do wygrania będą kubki z motywem „Gwiezdnych Wojen” ufundowane przez Limanowski Dom Kultury oraz koszulki z nadrukiem z „Gwiezdnych Wojen” ufundowane przez sklep STREFA90 (www.strefa90.pl).

 

Jednym z konkursów jest facebookowy konkurs fotograficzny: "Gwiezdne Wojny i Ja"! Szczegóły i regulamin możecie znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/events/1017336744997160/. Już teraz zachęcamy do zabawy.

 

 

 

Sprzedaż biletów już trwa!

 

 

 

ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy