bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Spotkanie z Mikołajem w Limanowskim Domu Kultury


Burmistrz Miasta Limanowa i Limanowski Dom Kultury zapraszają wszystkie dzieci, młodsze i starsze na spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się w niedzielę, 4 grudnia w Limanowskim Domu Kultury. Organizatorzy przygotowali z tej okazji teatrzyk oraz bezpłatną projekcję filmu, a sam Święty Mikołaj oczywiście wielki worek prezentów. Zaczynamy o godz. 13:30.


Spotkanie z Mikołajem będzie podzielone na dwie tury. O godzinie 13:30 zapraszamy dzieci do lat 6, które będą mogły obejrzeć teatrzyk „Królowa Śniegu” oraz program artystyczny „Mikołajkowe melodie” w wykonaniu Dziecięcej Grupy Teatralnej „Pierwsze koty za płoty”, działającej przy Limanowskim Domu Kultury, prowadzonej przez Panią Karolinę Grab. Zaraz po części artystycznej do dzieci przybędzie sam Mikołaj, który rozda prezenty i z którym będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.


O godz. 15:30 zapraszamy dzieci nieco starsze, w wieku szkolnym, dla których organizatorzy przygotowali bezpłatną projekcję filmu „Operacja Arktyka”. Film opowiada historię 13-letniej Julii, która wraz z matką i bliźniakami – Idą i Sindre, przeprowadzają się do nowego miasta na północy Norwegii. Ich ojciec pracuje prawie pod biegunem północnym. Dzieciaki postanawiają w tajemnicy go odwiedzić i zakradają się do helikoptera ratowniczego. Trasa lotu zostaje jednak zmieniona i rodzeństwo ląduje na opuszczonej wyspie na dalekiej północy. Niewielki zapas jedzenia, dzika przyroda i brak kontaktu z cywilizacją sprawiają, że Julia i jej młodsze rodzeństwo muszą połączyć siły, aby przetrwać w nadziei, że ratunek w końcu nadejdzie.

Zaraz po skończeniu projekcji Mikołaj ponownie rozda prezenty.


Aby jak najwięcej dzieci mogło wziąć udział w części artystycznej, w jej trakcie zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów na kawę i ciastko.


WSTĘP WOLNY!


ZAPRASZAMY!Plakat opracowano o: Boże Narodzenie plik wektorowy utworzone przez freepik - pl.freepik.com
 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy