bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Stand up - Radiowcy Bez Cenzury - WYDARZENIE PRZENIESIONE na 15 lutego!


Limanowski Dom Kultury informuje, że Stand up - Radiowcy Bez Cenzury zostaje przeniesiony na 15 lutego 2022 roku. Bilety zakupione do tej pory zachowują ważność. Osoby chcące zwrócić bilet prosimy o kontakt pod nr tel. 694 024 832.

 

 

Stand up - Radiowcy Bez Cenzury już 15 lutego 2022 roku NA ŻYWO na scenie Limanowskiego Domu Kultury!

Mikrofoniarze. Zawodowcy. Radiowcy. Znają ich miliony, bo codziennie budzą i są z Wami w pracy. Towarzysze z radia wychodzą na scenę i mówią to czego na antenie nie wypada. Przemysław Skowron i Tomasz Olbratowski bez cenzury. Czy tak w ogóle przystoi? Zobaczcie radiowców. Będzie bezkompromisowo, ostro, a czasami niegrzecznie!

Bilety w cenie 65 zł można nabyć online na stronie: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/63352/Limanowa/Stand+up+-+Radiowcy+Bez+Cenzury/

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 694 024 832 oraz na: www.facebook.com/pegazbis -> https://www.facebook.com/pg/pegazbis/events/

Uwaga - wydarzenie odbędzie się z zachowaniem nakazanego rygoru sanitarnego - obowiązuje dezynfekcja rąk oraz maseczki, a publiczność może zajmować „co drugie” miejsce na widowni.

 

 

ZAPRASZAMY!

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy