bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Strażnicy Galaktyki” premierowo w kinie Klaps od 1 sierpnia!


Jeden z największych hitów tego lata nadchodzi. Era superbohaterów w kinie trwa w najlepsze, a kolejną odsłoną z tego cyklu są „Strażnicy Galaktyki”. Wszystkich wielbicieli Marvela i dobrej zabawy zapraszamy już od tego piątku do naszego kina.

Nieokrzesany awanturnik Peter Quill (Chris Pratt), staje się celem pościgu po tym, jak kradnie tajemniczy artefakt – obiekt pożądania siejącego postrach w całej galaktyce Ronana (Lee Pace). Aby umknąć groźnemu prześladowcy, Quill jest zmuszony do zawarcia przymierza z czwórką kompletnie nie przystających do siebie opryszków: szopem – rewolwerowcem Rocketem (Bradley Cooper), drzewokształtnym humanoidem Grootem (Vin Diesel), śmiertelnie niebezpieczną i tajemnicza Gamorą (Zoe Saldana) oraz żądnym zemsty Draxem Niszczycielem (Dave Bautista). W obliczu zagrożenia wszechświata, gdy wyjdzie na jaw prawdziwa moc artefaktu, grupa tych niesubordynowanych indywidualistów będzie musiała zewrzeć szyki, by stanąć do bitwy, od której zależeć będą losy całej galaktyki.
 
„Strażnicy Galaktyki” to najnowsza produkcja z uniwersum Marvela, inspirowana serią komiksów o tym samym tytule. Marvel Studios od dawna było zainteresowane wyprodukowaniem epopei kosmicznej i rozszerzeniem swojego uniwersum w nowym kierunku. „’Strażnicy Galaktyki’ są dla nas najbardziej ryzykowanym, ale przez to pod wieloma względami również najbardziej ekscytującym filmem od czasów ‘Iron Mana’. Opowieść o Strażnikach opiera się wprawdzie w całości na świetnych komiksach, jednak są to zeszyty znane wąskiej grupie odbiorców a my mieliśmy możliwość wprowadzenia kilku oryginalnych pomysłów. Mam nadzieję, że ten film będzie wielkim powiewem świeżości”, opowiada producent filmu Kevin Feige.

Grupa superherosów, których zadaniem jest strzec porządku w kosmosie podbije kina 1 sierpnia 2014 roku.
 

Zapraszamy!
 

Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy