bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Strefa Life podczas Dni Limanowej 2017


Organizatorzy Dni Limanowej zapraszają do Strefy Life, w której mieszkańcy miasta zostaną zaznajomieni z programami, których celem jest ochrona środowiska.


Kwestia ochrony środowiska jest coraz bardziej istotna, stąd też organizatorzy Dni Limanowej postanowili zachęcić mieszkańców do skorzystania z możliwych dotacji, które pomogą w walce z niską emisją. W tym celu w programie wydarzeń przewidziana jest prezentacja urządzeń OZE przy wsparciu min. Instytutu Zrównoważonej Energii z Miękini.


Razem na pokładzie OZE BUSA zaprezentowane i przedstawione zostaną: moduł fotowoltaiczny w normalnej skali wraz z falownikiem (możliwość budowania instalacji z kilku modułów), płaskie i próżniowe kolektory słoneczne, powietrzną i gruntową pompę ciepła, kocioł kondensacyjny, makietę ogrzewania podłogowego. Będzie też możliwość obejrzenia produktów i urządzeń odnawialnej energii innych firm wystawienniczych.


Ponadto zostaną wyjaśnione zagadnienia obowiązującej od 1 lipca 2017 uchwały antysmogowej dla województwa małopolskiego, a także wymagania dotyczące urządzeń grzewczych. Mieszkańcy uzyskają również informacje jakie urządzenia grzewcze będą mogły uzyskać dofinansowanie w postaci dotacji Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Małopolskiego. Celem jest pomoc lokalnej społeczności w doborze odpowiedniego systemu grzewczego a także prezentacja nowoczesnych rozwiązań grzewczych i technologii.


Ekodoradca zaprasza do strefy LIFE 29 lipca w godzinach od 14.00 do 18.00.Dni Limanowej 2017 potrwają od 29 do 30 lipca. Gwiazdami wydarzenia będą zespół „Varius Manx & Kasia Stankiewicz”, „Sorry Boys”, „Baciary”, „Turnioki” i „Jahbestin”.

Organizatorami Dni Limanowej 2017 są Burmistrz Miasta Limanowa oraz Limanowski Dom Kultury.

Partnerami medialnymi wydarzenia są: Radio RDN Nowy Sącz, portal Limanowa.in, Gazeta Krakowska, TV28.

Sponsorami Dni Limanowej 2017 są: Gold Drop Sp. z o.o., MIKA Centrum Zaopatrzenia Przemysłu, Emiter Sp. J., PPHU Uchacz Sp.J., SPAR

Szczegóły i program Dni Limanowej 2017 na plakacie oraz stronach: www.ldk.limanowa.pl, www.fb.com/LimanowskiDomKultury,


ZAPRASZAMY!

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy