bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Święto Kina – kino Klaps zaprasza!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do wspólnego obchodzenia Święta Kina, które już w najbliższy weekend odbędzie się w kinach w całej Polsce. W dniach 10 – 11 grudnia 2016r., wszystkie kina biorące udział w akcji obniżą ceny biletów do 12 zł zarówno na filmy 2D jak i 3D.

Święto Kina to wyjątkowe wydarzenie, które na stałe już wpisało się w zimowy kalendarz kulturalnych wydarzeń w całej Polsce. Ma ono w szczególności za zadanie popularyzację chodzenia do kina oraz zachęcenie do spędzania pozytywnego, inspirującego czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Polski Instytut Sztuki Filmowej we współpracy z Kinami w całej Polsce zorganizował już dwie edycje Święta Kina, w grudniu 2013 i 2015 roku. W zeszłorocznej edycji wzięło udział ponad 200 kin, a łączna frekwencja osiągnęła blisko 280 tys. widzów.

W tym roku Wielkie Święto Kina potrwa dłużej - przez cały weekend! W dniach 10 i 11 grudnia wszystkie kina biorące udział w akcji obniżą ceny biletów do 12 zł na filmy 2D i 3D (plus opłata za okulary).

Święto Kina to także wyjątkowa promocja polskiego kina – w związku z tym we wszystkich kinach wielosalowych na przynajmniej jednej sali wyświetlane będą polskie filmy, a w przypadku kin tradycyjnych będzie to minimalnie jeden seans rodzimej produkcji dziennie. Ponadto bloki reklamowe poprzedzające wszystkie projekcje w dniach 10 i 11 grudnia mogą trwać maksymalnie 12 minut (bez zwiastunów).

Jest nam ogromnie miło zapowiedzieć, że od tego roku w akcji weźmie udział również kino Klaps. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu, które ma na celu nie tylko propagowanie kultury filmu, ale i skupianie widzów wokół dobrych i wartościowych emocji oraz inspirowanie do wielu ciekawych rozmów, przemyśleń, zabawy i relaksu.

Repertuar na nadchodzący weekend znajduje się na stronie: www.ldk.limanowa.pl/kino.

ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy