bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Szalone zabawy, teatrzyki dla dzieci, słodkie niespodzianki i rozstrzygnięcie eliminacji VI Limanowskiego Talent Show – za nami impreza z okazji Dnia Dziecka


W ubiegłą niedzielę, 31 maja, w Parku Miejskim w Limanowej odbyła się zabawa z okazji Dnia Dziecka. Limanowski Dom Kultury zaprosił wszystkie dzieci na gry i animacje z udziałem Clowna Feliksa, konkursy z nagrodami, niespodzianki w postaci piłek, lodów i innych drobnych upominków oraz na eliminacje VI Limanowskiego Talent Show.

 

Od godz. 14:00, na dzieci czekało już całe mnóstwo atrakcji, od dmuchanych zjeżdżalni, przez wozy strażackie, karetkę, stoiska z zabawkami i lodami - aż po występy na scenie, na której najpierw zaprezentowały się wszystkie grupy wiekowe zespołu AVIS działającego przy Limanowskim Domu Kultury, a następnie z dziećmi przywitał się Clown Feliks.

Po tym wstępie nastąpiło oficjalne otwarcie imprezy i złożenie życzeń wszystkim dzieciom przez Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedę, Przewodniczącą Rady Miasta Jolantę Juszkiewicz oraz Pełnomocnik Burmistrza Miasta Limanowa ds Zarządzania LDK panią Magdalenę Smagę. Ponieważ życzeniom zazwyczaj towarzyszą prezenty, nie mogło ich zabraknąć również i tutaj. Dzieci otrzymały piłki ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa, a także inne drobne upominki i słodycze przygotowane przez Limanowski Dom Kultury.

Zanim na scenę wkroczyli uczestnicy eliminacji do finału VI Limanowskiego Talent Show, wszystkie dzieci do wspólnej zabawy zaprosił Clown Feliks i jego towarzysze. Pokaz żonglerki, sceniczne żarty i nieustanna interakcja z zebranymi pod sceną dziećmi spotkały się z żywiołowym i gorącym przyjęciem. Również po zejściu ze sceny Clown Feliks i jego ekipa byli do dyspozycji dzieci, zabawiając je tworzeniem postaci z balonów, malowaniem twarzy i innymi grami i animacjami.

O godz. 15:30 rozpoczęły się eliminacje do finału VI Limanowskiego Talent Show. Na scenie wystąpiło 28 uczestników. Mogliśmy oglądać pokazy taneczne, wsłuchać się w śpiewane piosenki, a także być świadkami iluzji i gry na różnego rodzaju instrumentach – od trąbki, przez gitarę po perkusję. Poniżej prezentujemy protokół z eliminacji.

 

PROTOKÓŁ

 

z eliminacji do VI LIMANOWSKIEGO TALENT SHOW

Amfiteatr w Parku Miejskim w Limanowej 31 maja 2015 r.

 

 

Jury w składzie:

 

- Marek Witkowski - muzyk, wokalista, absolwent Wydziału Wokalno Aktorskiego Akademii Muzycznej w Łodzi.

 

- Jacek Smaga - kierownik Zespołu Regionalnego „Limanowianie”, absolwent studium folklorystycznego przy Małopolskim Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu.


- Rafał Potoniec - perkusista i producent muzyczny.spośród 31 zgłoszeń postanowiło zakwalifikować do finału 12 prezentacji:


 

 • Urszula Woźniak i Jakub Jasiński,

 • Mariola Czuper,

 • Krzysztof Kapera,

 • ARS,

 • Magdalena Kądziołka,

 • Diana Król,

 • Krystian Kubowicz,

 • Akademia Lotu/Wild Crew,

 • Marlena Mazgaj,

 • Damian Śliwa i Michał Trojanowski,

 • Bartłomiej Chrustek,

 • Karolina Szczurowska.


 

Finał odbędzie się 26 lipca podczas DNI LIMANOWEJ 2015.


 

Impreza z okazji Dnia Dziecka za nami, ale nie pozostaje nam nic innego jak życzyć sobie aby atmosfera radości i uśmiechu towarzyszyła nam każdego dnia roku.

 

Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez Limanowski Dom Kultury.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia: https://www.ldk.limanowa.pl/gmw/137/dzien-dziecka-2015-w-limanowskim-parku

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy