bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„T2: Trainspotting” od 17 marca w kinie Klaps


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia kontynuacji kultowego filmu z lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, filmu uznawanego za jeden z najważniejszych w dziejach kinematografii. „T2: Trainspotting” od 17 marca w kinie Klaps.


„T2: Trainspotting” to druga część kultowego filmu lat dziewięćdziesiątych XX wieku, dzięki której poznamy dalsze losy Marka Rentona (Ewan McGregor). Dowiemy się, czy rzeczywiście udało mu się wyrwać na dobre z brudnego, podziemnego życia Edynburga i heroinowego nałogu, przestępczego półświatka, w którym każdy czyn motywowany jest narkotykowym głodem.

Pierwsza część filmu, który z Ewana McGregora uczynił międzynarodową gwiazdę, została uznana za jeden z dziesięciu najważniejszych brytyjskich filmów w historii. Obraz powstał na podstawie autobiograficznej powieści Irvine’a Welsha. Scenariusz drugiej części bazuje na kolejnej książce Welsha –„Porno”.

Za kamerą ponownie stanie Danny Boyle, a w filmie zobaczymy powracających w swoich rolach Ewana McGregora, Ewena Bremnera, Roberta Carlyle'a i Johnny'ego Lee Millera.

Jak czytamy w jednej z recenzji, „T2: Trainspotting” to „zabawna, wzruszająca oda do mężczyzn w średnim wieku, ich rozczarowań i długów przeszłości, które trzeba spłacić”.


Zapraszamy!


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.


Serdecznie zapraszamy!

 

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy