bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Ups 2! Bunt na Arce" 12 marca w KINIE JUNIORA!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkich najmłodszych kinomanów do udziału w drugim spotkaniu - "KINO JUNIORA". W tym miesiącu na dzieci czekać będzie seans filmowy w promocyjnej cenie, połączony z dodatkowymi atrakcjami. 12 marca obejrzymy film "Ups 2! Bunt na Arce".


To kontynuacja kinowego przeboju, który w 2015 roku podbił polskie ekrany i serca młodych widzów. Tym razem nasi bohaterowie będą musieli zmierzyć się z przezabawnymi zdarzeniami na statku, z wulkanem, którego sejsmiczna aktywność zagraża żegludze. Arka Noego od tygodni dryfuje po otwartym morzu z najlepszymi przyjaciółmi Finim i Idą na pokładzie. Niestety wciąż nie widać brzegu, a zapasy żywności powoli się kończą. Tym samym pokój między mięsożercami i roślinożercami zaczyna być zagrożony. Wszystko to prowadzi do serii niefortunnych zdarzeń, w wyniku których resztki jedzenia i nasi bohaterowie zostają wyrzuceni za burtę. Rozdzieleni przez fale trafiają do niezwykłych miejsc. Ida wraz z nowym kumplem Żelkiem zostaje uwięziona na odległej wyspie. Natomiast Fini budzi się bajecznym zakątku wypełnionym dziwnie znajomymi istotami. Stworzeniami, które żyją razem w harmonii, ale też z niepokojem spoglądają w kierunku coraz częściej dymiącego wulkanu. Kiedy wstrząsy sejsmiczne przybiorą na sile, Fini będzie musiał dokonać niemożliwego i zrobić wszystko, by uratować nowych przyjaciół, odnaleźć Idę oraz własną, pozostawioną na Arce rodzinę.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00. Dla najmłodszych przygotowaliśmy zajęcia ZUMBA KIDS przeznaczone dla dzieci będące połączeniem podstawowych rytmów i ruchów ciała takich tańców jak: cumbia, salsa, merengue, reggaeton, hip hop. Zajęcia poprowadzi Pani Ewa Janisz - licencjonowany instruktor Zumba Fitness, Zumba Kids & Junior, Zumba Gold, Zumba Aqua, Strong Nation.

Dzieci będą miały również okazję pomalować swoje twarze w ulubione zwierzątko, a także wziąć udział w wciągających i ciekawych animacjach. Około godziny 12:00 rozpoczniemy pokaz filmu.

Bilety w cenie 14 zł można nabyć w kasie kina lub online: https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/7776
 

ZAPRASZAMY!

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy