bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

VI Limanowski Talent Show – eliminacje do finału już w niedzielę!


31 maja, na scenie amfiteatru w Parku Miejskim w Limanowej odbędą się eliminacje do finału VI Limanowskiego Talent Show. Z racji dużej ilości zgłoszeń organizator, którym jest Limanowski Dom Kultury, postanowił przesunąć godzinę rozpoczęcia eliminacji z godz. 16:00 na godz. 15:00.

 

W skład jury wchodzą:

 

Przewodniczący Jury Mirosław Witkowski – muzyk, wokalista, absolwent Wydziału Wokalno Aktorskiego Akademii Muzycznej w Łodzi i studiów podyplomowych w renomowanej amerykańskiej uczelni muzycznej Indiana University Jacobs School of Music na które otrzymał prestiżowe stypendium Jacobs Scholarship. Finalista The Voice of Poland. Koncertował m.in w towarzystwie takich gwiazd jak Ryszard Rynkowski i Renata Przemyk.

 

Jacek Smaga - kierownik Zespołu Regionalnego „Limanowianie”, absolwent studium folklorystycznego przy Małopolskim Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu.

 

Rafał Potoniec – perkusista i producent muzyczny.

 

Do konkursu zgłosiło się ponad 30. uczestników z całego powiatu limanowskiego. Na scenie usłyszymy utalentowanych wokalistów, tancerzy a także iluzjonistów.

 

Spośród wykonawców, jury wyłoni laureatów, którzy wystąpią w finale podczas tegorocznych Dni Limanowej i zawalczą o główną nagrodę ufundowaną przez Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedę w wysokości 1500 zł.

 

Gorąco zapraszamy do Parku Miejskiego w Limanowej!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy