bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

VII Limanowski Talent Show - ZGŁOŚ SIĘ!


Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w eliminacjach do VII Limanowskiego Talent Show. Konkurs, nad którym patronat obejmuje Burmistrz Miasta Limanowa, odbędzie się 29 maja podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka w limanowskim parku miejskim.

 

 

Limanowski Talent Show to cykliczne wydarzenie, które z roku na rok wyłania kolejnych zdolnych wykonawców z powiatu limanowskiego. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych ani podziału na kategorie. Liczy się talent i chęć występu przed szerszą publicznością.

 

Eliminacje tegorocznego Talent Show odbędą się 29 maja od godz. 15:00, na scenie amfiteatru w Parku Miejskim w Limanowej przy okazji Dnia Dziecka. Jury wyłoni spośród uczestników finalistów, którzy wystąpią podczas Dni Limanowej 2016 i zawalczą o ufundowaną przez Burmistrza Miasta Limanowa, nagrodę główną w wysokości 1500 zł.

 

Zgłoszenia należy składać do 13 maja, na adres mailowy: biuro@ldk.limanowa.pl, pocztowy (Limanowski Dom Kultury, ul. B. Czecha 4, 34-600 Limanowa) lub osobiście w sekretariacie LDK.

 

Poniżej znajduje się regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania.


Plakat opracowano o: Winobranie plik wektorowy utworzone przez freepik - pl.freepik.com

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy