bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Wakacje w LDK – zapraszamy na Dzień Otwarty!


Limanowski Dom Kultury zaprasza na Dzień Otwarty zorganizowany w ramach Wakacji z LDK. 18 sierpnia od godz. 10:00 dzieci będą mogły wziąć udział w pokazach robotów i zajęciach plastycznych.


Dzień Otwarty ma charakter podsumowania tegorocznych wakacyjnych warsztatów w Limanowskim Domu Kultury. W sali bilardowej będzie się znajdować wystawa prac, które dzieci wykonały podczas zajęć plastycznych. Tematem przewodnim był szeroko pojęty kosmos i astronomia i właśnie wszystko co kojarzy się najmłodszym z niebem, gwiazdami i planetami uwieczniły one na szkle, w modelach rakiet i na rysunkach.

Ponieważ piątkowe spotkanie jest zorganizowane z myślą o osobach, które nie mogły uczestniczyć w regularnych zajęciach, instruktorzy Limanowskiego Domu Kultury zaproszą dzieci, które przybędą na Dzień Otwarty do wspólnej pracy i tworzenia.

Nie lada gratką będzie również pokaz robotów, przygotowany przez młodych inżynierów z Warsztatu Robotów. W lipcu i sierpniu zaznajamiali oni najmłodszych z tajnikami elektroniki, nowych technologii i programowania, a w piątkowe przedpołudnie podsumują zajęcia i przedstawią, tym razem już przed każdym chętnym, co potrafią zdziałać roboty.


WSTĘP NA WYDARZENIE WOLNY!


Zapraszamy!


Plakat opracowano o: Tło zdjęcie utworzone przez jannoon028 - pl.freepik.com
 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy