bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Wakacyjne weekendy w Parku Miejskim


Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda i Limanowski Dom Kultury mają przyjemność zaprosić na wakacyjne weekendy do Parku Miejskiego w Limanowej. 11-12 lipca i 29-30 sierpnia na scenie amfiteatru w limanowskim parku wystąpią regionalni wykonawcy, będzie wesoło i akustycznie, a na dzieci będą czekać zabawy, animacje i konkursy.

 

Lipcowy weekend „Beskidzkie rytmy i smaki” upłynie przede wszystkim pod znakiem występów regionalnych artystów. W sobotę najpierw rozbawią nas aktorzy kabaretu „Czwarta Fala”, zdobywcy licznych nagród publiczności na kabaretowych przeglądach i festiwalach. Wieczór będzie natomiast należał do biesiadnego zespołu „Mol Band” ze Starej Wsi, którzy swój występ rozpoczną o godz. 19:00.

W niedzielę na scenie amfiteatru wystąpią trzy regionalne zespoły z okolic Limanowej. O 16:00 swój program zaprezentuje Regionalny Zespół „Limanowianie” im. Ludwika Mordarskiego, o godz. 17:00 będzie można obejrzeć występ Regionalnego Zespołu „Spod Kicek” z Mordarki, a na koniec, o godz. 18:00 na scenie zaprezentuje się Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Słopniczanie”. Ponadto, w niedzielę na dzieci będą czekać dmuchańce oraz mała gastronomia.

 

Sierpniowy weekend na zakończenie wakacji to przede wszystkim uczta dla miłośników akustycznych i romantycznych brzmień. Sobotni wieczór rozpocznie się koncertem Krzysztofa Kapery, następnie wystąpi cover band Asia Leśniak z zespołem w repertuarze polskich i zagranicznych przebojów. Gwiazdą wieczoru będzie Gienek Loska Band, zespół, który kontynuuje najlepsze tradycje bluesa i rock’n’rolla lat 60-tych i 70-tych. Koncert będzie miał charakter akustyczny i rozpocznie się o godz. 20:00.

 

Niedziela będzie należeć do dzieci, które od godz. 16:00 będą mogły wziąć udział w zabawach, animacjach i konkursach z okazji zakończenia warsztatów „Lato z Indianami”, które przez całe wakacje będą się odbywać w Limanowskim Domu Kultury. Do zabawy zapraszamy wszystkie dzieci, również te, które nie brały udziału w warsztatach przez okres wakacji. Dodatkowo będzie można skorzystać z dmuchańców oraz małej gastronomii.

 

Weekend zakończy koncert piosenki francuskiej „Paryżu...kocham Cię”. Janusz Zbiegieł, polski aktor, związany z teatrami we Francji i Niemczech, założyciel i animator Teatru Piosenki Francuskiej w Krakowie, zaśpiewa tego wieczoru największe przeboje piosenki francuskiej, w tym utwory Serge'a Reggiani oraz Jacquesa Brela.

Zapraszamy do parku miejskiego w Limanowej !

 

Wstęp wolny!

 

Szczegółowe informacje na plakacie.

 

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy