bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Warsztaty gitarowe - recital Leszka Cichońskiego


Przedstawiamy propozycje warsztatów gitarowych w Limanowskim Domu Kultury w dniu 17 listopada 2013 roku o godzinie 15:00. Warsztaty można połączyć z prezentacją współczesnego instrumentarium gitarzysty.

Wykładowca:  Leszek Cichoński Leszek Cichoński – gitarzysta (kompozytor, autor podręczników i telewizyjnych kursów dla gitarzystów). Występował na największych festiwalach bluesowych na świecie m.in. Monterey Bay Blues Festival w Californi i Narooma Blues Festival w Australii. Najbardziej spektakularnym przedsięwzięciem realizowanym przez niego jest „Thanks Jimi Festival” oraz Gitarowy Rekord Guinessa.

Prowadzący zajęcia jest wykładowcą Warsztatów Bluesowych w Bolesławcu i autorem własnych podręczników do nauki gry na gitarze w różnych stylach - od bluesa i rocka do jazzu.  Program warsztatów opiera się w dużym stopniu na tych opracowaniach oraz na programach Telewizji Edukacyjnej TVP emitowanych aktualnie przez TV Regionalne, ale jest zawsze  modyfikowany  i   dostosowywany  do poziomu   i   zainteresowań uczestników   zajęć.
-    artykulacja w bluesie i rocku,       
-    ćwiczenia rytmiczne i ich zastosowanie w akompaniamencie i solówkach, skale pentatoniczne, metoda 5-ciu superpozycji                           
-    kurs „Blues-Rock Guitar Workshop” - Leszek Cichoński        
-    fragmenty  kursu „Inside Guitar” - Kenny Carr        

Koszt jednego dnia warsztatów / 4 godziny zajęć / - 50,- PLN. Na zakończenie koncert z „miejscową” sekcją i warsztatowiczami oraz wręczenie dyplomów uczestnictwa w warsztatach. Zapisy do 05.11.2013 w sekretariacie Limanowskiego Domu Kultury. Recital Leszka Cichońskiego odbędzie się po warsztatach o godzinie 20:00 na sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury.

Bilety na recital w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie LDK w godzinach od 8:00 do 16:00 oraz w kasie kina w godzinach od 16:00 do 22:00.

Zapraszamy.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy