bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Warsztaty Orkiestry Dętej "Echo Podhala"Zapraszamy do obejrzenia relacji z warsztatów Orkiestry Dętej „Echo Podhala”, które prowadzone  są w ramach realizacje zadania „Doposażenie Orkiestry Dętej „Echo Podhala" w instrumenty i akcesoria muzyczne, opracowanie nowego repertuaru oraz działania warsztatowe” w ramach konkursu pn. „Małopolskie Orkiestry Dęte 2022". Warsztaty prowadzone są od sierpnia przez kapelmistrza i wieloletniego członka Orkiestry Pana Eugeniusza Szubryta oraz dyrygenta aranżera i teoretyka muzyki Pana Krzysztofa Madziara.

W ramach działania opracowany został również zupełnie nowy program muzyczny obejmujący muzykę rozrywkową oraz zakupione instrumenty i akcesoria muzyczne, które udostępniane są bezpłatnie uczestnikom zajęć nauki gry na instrumentach dętych. Zajęcia prowadzone są bezpłatnie przy Orkiestrze Dętej w siedzibie Limanowskiego Domu Kultury.  

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej www.limanowianie.pl jak i profilu fanpage stowarzyszenia na Facebooku, gdzie znajdą Państwo informacje o bieżących działaniach realizowanych w ramach w/w operacji.
 

 
              „Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy