bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Warsztaty Robotów w ramach Wakacji z Afryką w LDK - wolne miejsca!

Wakacje z Afryką w LDK

Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w II turnusie Warsztatach Robotów podczas letnich wakacji, które rozpoczną się 19 sierpnia 2019 roku.

Jak co roku, na dzieci i młodzież czekają ciekawe zajęcia i warsztaty, podczas których będą oni mogli rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności artystyczne. W tym roku oprócz zajęć, które na stałe zagościły w programie ferii czy wakacji w LDK, organizatorzy zaprosili do współpracy instruktorów z Nowoczesny Wymiar Edukacji, którzy prowadzą Warsztaty Robotów. Jest to jedna z propozycji ciekawego i aktywnego spędzenia czasu wśród rówieśników.

Warsztaty Robotów, to projekt stworzony i realizowany przez młodych inżynierów, pasjonatów robotyki, którzy próbują zaszczepić w uczestnikach zafascynowanie nowymi technologiami, robotyką, programowaniem oraz zmienić stereotyp mówiący o tym, iż nauki ścisłe są nudne i trudne do opanowania. Zajęcia prowadzone są zgodnie z zasadą dydaktyki eksperymentalnej, tym samym wpisują się w nurt nowoczesnej edukacji. Podczas spotkań uczestnicy uczą się pracy w grupach, praktycznego zastosowania wiedzy zdobytej w szkole oraz pobudzają swoją kreatywność i wyobraźnię, a także rozwijają umiejętność logicznego i analitycznego myślenia.

Warsztaty Robotów są płatne oraz będą miały miejsce w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej przy ul. Reymonta 3, gdzie obecnie znajduje się siedziba Limanowskiego Domu Kultury. Zachęcamy do zapisywania się do poszczególnych grup. Można to zrobić osobiście w sekretariacie Limanowskiego Domu Kultury bądź telefonicznie pod numerem 18 3371 603 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona i będzie się liczyć kolejność zgłoszeń.

UWAGA! Zajęcia z ROBOTYKI są PŁATNE! Koszt bloku pięciodniowego – 250 zł/osoba

Grupa 2: 19-23 lipca, godz. 09:00-12:00 (dzieci od 6 lat)

Szczególnie zapraszamy do Kina Klaps (Sala kinowa, ul. Łososińska 23) 29 lipca na godz. 13:00 i 12 sierpnia na godz. 13:00, kiedy to odbędą się pokazy spektakli teatralnych pt.: „Dzwonnik” oraz „Piraci i wyspa skarbów”. Są to klasyczne i wszystkim znane baśnie, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym widzom.

Serdecznie zapraszamy również do Kina Klaps (Sala kinowa, ul. Łososińska 23) 17.07, 24.07, 31.07, 07.08, 14.08, 21.08 oraz 28.08 na godz. 12:00, kiedy to odbędą się seanse filmowe pt.: „Niesamowita historia wielkiej gruszki”, „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”, „Mamy talent!”, „Hej, sokoły!”, „Kickbokserka”, „Liliana Pędziwiatr” oraz „Supa Modo”. Są to filmy przygodowe dla całej rodziny, które z pewnością dodadzą atrakcyjności oraz umilą czas podczas tegorocznych wakacji.

Bilety zarówno na spektakle teatralne jak i seanse filmowe będzie można nabyć w kasie Kina Klaps w cenie 5 zł, 30 minut przez rozpoczęciem spektaklu bądź seansu lub za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy