bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Weekend Majowy w Parku Miejskim w Limanowej


Burmistrz Miasta Limanowa oraz Limanowski Dom Kultury zapraszają na cykl wydarzeń w długi weekend majowy, 1 i 3 maja. Na scenie Amfiteatru w Parku Miejskim w Limanowej liczne atrakcje będą czekać na najmłodszych i na starszych.

 

Tegoroczny weekend majowy otworzy plenerowy pokaz filmu „Wielkie Wesele”. Na każdego kto 1 maja o godz. 20:00 pojawi się w Parku Miejskim czekać będzie szalona komedia z Robertem de Niro i Diane Keaton w roli głównej.

Punktem głównym programu będzie niedzielna zabawa pod sceną Amfiteatru w Parku Miejskim. Od godz. 16:00 najmłodsi będą mogli brać udział w animacjach, zabawach i konkursach zorganizowanych specjalnie dla nich. O godz. 17:00 wystąpi gwiazda dnia, czyli Thomas Grotto. Uczestnik programów „Szansa na Sukces” i „X Factor” zaprezentuje limanowskiej publiczności największe przeboje włoskiej piosenki – od „Ti Amo” po „Volare”.

Ostatnim punktem weekendowego programu będzie dyskoteka pod sceną Amfiteatru. Od godz. 19:00 do 22:00, DJ Grand zaprasza na zabawę w rytm największych przebojów muzyki tanecznej.

Organizatorzy zapewniają również liczne atrakcje dla najmłodszych jak dmuchańce czy zjeżdżalnie, a także stoiska, catering i przede wszystkim dobrą zabawę.

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy