bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Weekend premier w kinie Klaps


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do udziału w wyprawie do krainy Smerfów oraz na niebezpieczne Karaiby, gdzie przygoda goni przygodę, a niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. Jedne z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku, „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” i „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” od 26 maja w kinie Klaps!


„Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” to pierwszy w pełni animowany film z serii. Twórcy powrócili do klasycznej krainy Smerfów. W odróżnieniu od dwóch poprzednich części przebojowej serii (910 milionów dolarów) tym razem zobaczymy film całkowicie animowany.

Tym razem poznamy losy Smerfetki, która kierując się tajemniczą mapą, wraz z przyjaciółmi – Mądralą, Osiłkiem i Ciamajdą – wyrusza w pełną przygód wyprawę do Zakazanego Lasu. A miejsce to pełne jest magicznych stworzeń, kolorów i przygód. Tak Smerfetka i jej przyjaciele, wyprzedzając Gargamela, docierają do tajemniczej zaginionej wioski, poznając największą tajemnicę w historii Smerfów.

- Przesłanie tego filmu jest proste – razem możemy wszystko – opowiada reżyser – Wszystkim w Wiosce Smerfów zależy tak naprawdę na tym samym – by wszyscy działali wspólnie. Aby każdy akceptował różnice, jakie są między nami, aby każdy próbował dopełnić całość. Myślę, że to bardzo uniwersalne przesłanie, które jest bardzo aktualne w dzisiejszych czasach.
 

„Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” to już piąta odsłona kultowej serii o przygodach kapitana Jacka Sparrowa.

W tej odsłonie poznamy nikczemnego kapitana Salazara (Javier Bardem) wraz ze swoją załogą piratów-zjaw, który ucieka z Diabelskiego Trójkąta i poprzysięga zemstę na wszystkich piratach. Nieuniknionej zagładzie próbuje zapobiec Jack Sparrow (Johnny Depp). Dowódca "Czarnej Perły" wyrusza w podróż, by odnaleźć Trójząb Posejdona, mistyczny artefakt dający władzę nad morzami, i użyć go w walce przeciwko Salazarowi.

Do udziału w filmie powróciła stara obsada, czyli Johnny Depp, Geoffrey Rush i Orlando Bloom, ale poznamy także całkiem nowych bohaterów, w których role wcielili się Javier Bardem, Brenton Thwaites i Kaya Scodelario.
 


​Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.


 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy