bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Weź udział w naborze do zespołu regionalnego Limanowianie im. Ludwika Mordarskiego!


18 i 28 września weź udział w naborze do zespołu regionalnego Limanowianie im. Ludwika Mordarskiego!
 
Zespół Regionalny im. Ludwika Mordarskiego „Limanowianie” od prawie 50 lat pełni rolę kulturalnego ambasadora naszego regionu. Od 1992 roku „Limanowianie" działają przy Limanowskim Domu Kultury. Są oni nieodłączną częścią wielu wydarzeń o charakterze kulturalnym i religijnym na terenie miasta Limanowa oraz w regionie.

Uczestnictwo w zespole wiążę się nie tylko z ciężką pracą, ale przede wszystkim z satysfakcją wynikającą z szerzenia i kultywowania tradycji i obyczajów limanowszczyzny. Ponadto zespół koncertuje zarówno w Polsce jak i za granicą, a niepowtarzalna atmosfera sprawia, że kto raz wstąpił w szeregi „Limanowian” jest z nimi związany do końca życia.

W trakcie dwóch spotkań 18 i  28 września Kierownik zespołu Jacek Smaga oraz Choreograf zespołu Iwona Gawlak sprawdzą u kandydatów:
  • poczucie rytmu
  • sprawność fizyczną
  • słuch muzyczny
Zainteresowanie folklorem obowiązkowe!
 
Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia, również osoby dorosłe.

Nabór do zespołu odbędzie się 18 września ( wtorek)  i 28 września ( piątek) w tymczasowej siedzibie Limanowskiego Domu Kultury przy ul. Reymonta 3 w Limanowej ( budynek zespołu szkół numer 4 w Limanowej – wejście od strony parkingu) od godziny 16:00.
 


Więcej informacji na temat naboru do zespołu regionalnego Limanowianie można uzyskać osobiście w Sekretariacie LDK lub telefonicznie pod numerem: 18 33 71 603, mailowo: biuro@ldk.limanowa.pl

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy