bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Whitney Houston. I wanna dance somebody" w grudniowym KINIE DLA PAŃ


Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. Raz w miesiącu spotkamy się aby porozmawiać, obejrzeć dobry film i spędzić miło czas we wspólnym gronie. Nadchodzące wydarzenie upłynie w SYLWESTROWYCH KLIMATACH.

 

29 grudnia zapraszamy do obejrzenia filmu "Whitney Houston. I wanna dance with somebody" w reżyserii Kasi Lemmons.

WHITNEY HOUSTON. I WANNA DANCE WITH SOMEBODY opowiada historię życia Whitney od czasów chórzystki z New Jersey do jednej z najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych artystek świata aż po tragiczny finał w 2012 roku. Film zabiera widzów w inspirującą, przejmującą i pełną emocji podróż przez przełomowe życie i karierę Houston, z zapierającymi dech w piersiach występami i ścieżką dźwiękową zawierającą najbardziej ukochane przeboje ikony.

 

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w muzycznym konkursie z nagrodami. Całe wydarzenie będzie w sylwestrowych klimatach i z sylwestrowym wystrojem. Cekiny, brokaty i wszystko co się świeci mile widziane! Ponadto od godz. 19:00 na stoisku Mary Kay, będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami makijażowymi na Sylwestra. Ok godz. 19:40 rozpoczniemy muzyczny konkurs z nagrodami, a zaraz po nim obejrzymy biografię jednej z najsłynniejszych wokalistek wszech czasów.

 

 

Partnerami grudniowego Kina dla Pań są:

- Jubiler Sezam,

- Gabinet Masażu "Lawenda",

- Gabinet kosmetyczny "Gabriela",

- Oriflame,

- Mary Kay,

- Avon,

- Studio Odnowy Włosa Magdalena Salamon,

- NuSkin.

 

STARTUJEMY O GODZ. 19:00! Seans filmu rozpocznie się ok. godz. 20:00.

 

 

Bilety w cenie 20 zł można nabyć w kasie kina lub online: https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/10025.

 

ZAPRASZAMY!

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy