bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Witajcie wakacje! – rodzinny piknik 8 lipca w limanowskim parku


Limanowski Dom Kultury zaprasza do limanowskiego parku wszystkich małych i dużych - 8 lipca od godziny 15:00 odbędzie się piknik rodzinny z okazji rozpoczęcia wakacji!


W tym dniu na wszystkich czekają atrakcje na i poza sceną limanowskiego amfiteatru – koncerty, występy artystyczne, animacje.

W programie koncert piosenek dla dzieci pt „Witamy w Disneylandzie“ w wykonaniu Arlety Wołos. O godz. 15:00 usłyszymy najpiękniejsze bajkowe melodie i zaśpiewamy wspólnie między innymi „Mam tę moc“. Arleta Wołos jest wokalistką, gitarzystką, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale Filologia Polska. Swój głos kształciła w krakowskiej Szkole Wokalno-Aktorskiej a także w PSM II st. w Krakowie w klasie śpiewu K.Marciniec-Słoty. Jest laureatką VI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej - SREBRNA SZYBKA 2014.
Aktywnie uczestniczy w warsztatach i projektach muzycznych. Koncertuje w kraju i za granicą (m.in w Chinach, Niemczech, Hiszpanii). Na co dzień wpółpracuje z chórem Camerata Iagellonica, z którym brała udział w sesjach nagraniowych kilku płyt oraz z chórem Passionart.

Na scenie, o godz. 17:30, zagości również Teatr Novy z Nowego Sącza ze spektaklem „Świnki 3“ w obsadzie aktorskiej. Ku uciesze najmłodszej (również duchem) widowni, przygody 3 Świnek i niezwykle głodnego Wilka! Spektakl „Świnki 3” – czyli połączenie interesującej, zabawnej historii, acz podszytej morałem. Teatr Nowy pragnie bawiąc uczyć, ucząc bawić.

Animatorzy na terenie parku przygotują na ten dzień emocjonujące konkursy, quizy i zabawy, których tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo najmłodszych. Nie zabraknie bezpłatnych “dmuchańców”,a do dyspozycji wszystkich będzie również gastronomia.


Zapraszamy i obiecujemy ogromną porcję radości, uśmiechu i fantastycznej zabawy! W sam raz na początek wakacji.


Plakat opracowano o: Food zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy