bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Wolne miejsca na warsztaty w LDK - zapraszamy !


Limanowski Dom Kultury informuje, że posiada wolne miejsca na warsztaty plastyczne, ceramiczne oraz szachy. Przypominamy również, że administracja oraz  pracownie  Limanowskiego Domu Kultury, aktualnie znajdują się w Zespole Szkolno – Przedszkolnym numer 4 przy ul. Reymonta 3 w Limanowej. Na warsztaty można zapisać się osobiście bądź telefonicznie pod numerem (18) 3371-603.

Posiadamy wolne miejsca na :


PRACOWNIA PLASTYCZNA – grupa starsza (od 12 lat) – godz. 16:00 – koszt: 40 zł/miesiąc. Zajęcia będą odbywać się we środy.

Na zajęciach dzieci poznają i będą rozwijać umiejętności malarskie oraz rękodzielnicze. Malowanie na płótnie, malowanie na tkaninach, metaloplastyka, malowanie na szkle, rysunek odręczny itp. - wszystko to czeka na uczestników zajęć plastycznych.

Warsztaty poprowadzi Wiesława Frączek.

PRACOWNIA CERAMICZNA – grupa dziecięca (7 – 12 lat) – godz. 16:00-18:00 – koszt: 40 zł/miesiąc. Zajęcia w pracowni odbywają się w poniedziałki.

PRACOWNIA CERAMICZNA – grupa młodzieżowa (od 12 lat) – godz. 16:00-18:00 – koszt: 40 zł/miesiąc. Zajęcia w pracowni odbywają się w czwartki.

PRACOWNIA CERAMICZNA – grupa dorosła – godz. 18:00-20:00 – koszt: 40 zł/miesiąc. Zajęcia w pracowni odbywają się w czwartki.

Podczas zajęć uczestnicy poznają techniki wytwarzania ceramiki. Pod okiem instruktora będą tworzyć prace, które następnie zostaną wypalone w nowym, profesjonalnym piecu zakupionym specjalnie na potrzeby pracowni.

Zajęcia poprowadzi Andrzej Giza.

SZACHY - Zajęcia odbywają się  w piątki od 14:30 do 16:00. Zajęcia bezpłatne.

Kółko szachowe prowadzi Pan Ryszard Ewert, który jest wieloletnim pasjonatem tej gry, a także nauczycielem w ZS nr 1 w Limanowej. Posiada olbrzymią wiedzę na temat szachów, którą przekazuje dzieciom oraz młodzieży podczas zajęc w Limanowskim Domu Kultury. Pan Ryszard jest również sędzią szachowym podczas zawodów odbywających się na terenie kraju.

ZAPRASZAMY!

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy