bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Wolne miejsca na zajęcia w LDK - zapraszamy!


Limanowski Dom Kultury informuje, że posiada wolne miejsca na zajęcia w pracowni robotyki, plastycznej (grupa starsza) oraz rysunku. Przypominamy również, że administracja oraz pracownie Limanowskiego Domu Kultury, aktualnie znajdują się w Zespole Szkolno – Przedszkolnym numer 4 przy ul. Reymonta 3 w Limanowej. Na warsztaty można zapisać się osobiście bądź telefonicznie pod numerem (18) 3371-603.

Posiadamy wolne miejsca na :

PRACOWNIA PLASTYCZNA – grupa starsza (od 12 lat) – godz. 16:00 – koszt: 40 zł/miesiąc. Zajęcia będą odbywać się w każdą środę.

Na zajęciach dzieci poznają i będą rozwijać umiejętności malarskie oraz rękodzielnicze. Malowanie na płótnie, malowanie na tkaninach, metaloplastyka, malowanie na szkle, rysunek odręczny itp. - wszystko to czeka na uczestników zajęć plastycznych.

Warsztaty poprowadzi Wiesława Frączek.

PRACOWNIA ROBOTYKI – dzieci i młodzież (od 5 lat) – godz. 17:00-19:00 – koszt: 40 zł/każdorazowo. Zajęcia w pracowni odbywają się w poniedziałki.

Podczas zajęć uczniowie w dwuosobowych zespołach np. konstruują zdolnego do poruszania się robota, który jest zaprogramowany w taki sposób, aby za pomocą czujnika rozpoznawał przeszkody znajdujące się w jego zasięgu. Dzięki programowi zajęć możliwe jest ukształtowanie w uczniach działania twórczego, niestandardowego, wymagającego innowacyjnego myślenia oraz pracy w grupie.

PRACOWNIA RYSUNKU – młodzież (od 14 lat) – godz. 16:30-18:00 – koszt: 50 zł/ miesiąc. Zajęcia odbywają się w czwartki.

Podczas zajęć uczestnicy poznają narzędzia rysunkowe tj, ołówek, węgiel, tusz, pastel, kredka i wiele innych, które posłużą do tworzenia prac. Plenery, rysunek postaci, martwej natury i wiele innych ciekawych zajęć praktycznych i merytorycznych – to wszystko czeka na uczestników nowych warsztatów.

Warsztaty poprowadzi Wiesława Frączek.


ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy