bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

#wspieramykinapolskie - kup bilet do KINA i pomóż nam przetrwać


Ruszyła akcja #wspieramykinapolskie! Wystarczy wejść na stronę https://www.wspieramy-kina.pl/, wybrać swoje ulubione kino i zakupić e-bilet do wykorzystania w momencie otwarcia kina. Na liście kin, do których można kupić bilet jest również kino Klaps w Limanowej.


Od 12 marca kina w całej Polsce świecą pustkami i nie mogą prowadzić swojej działalności. Jest to sytuacja trudna zarówno dla samych kin jak i dla widzów (w roku 2019 polskie kina odwiedziło ponad 60 mln osób!). Wychodząc naprzeciw ostatnim wydarzeniom powstała akcja #wspieramykinapolskie, której celem jest podtrzymanie życia kinowego w kraju, umożliwienie kontaktu z widzami podczas okresu zamknięcia. Akcję zapoczątkowała i steruje nią organizacja od lat wspierająca kina lokalne – firma KinAds.


Jak pomóc? Wystarczy wejść na stronę www.wspieramy-kina.pl wybrać lokalne kino, jakie chce się wesprzeć i kupić bilet o bezterminowej ważności, który wykorzystamy, gdy kino ponownie się otworzy. W akcji bierze już udział kilkadziesiąt kin z całej Polski, w tym także KINO KLAPS w Limanowej! Zachęcamy do wspierania naszego kina i zakupu biletu. Zachęcamy tym bardziej, że już niebawem otworzą się 2 sale kinowe w rozbudowywanym budynku przy ul. B. Czecha 4 – sale wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i mogące pomieścić do 500 osób.


Liczy się każdy zakup i każdy bilet! Wasza pomoc będzie nieoceniona! Wspólnie zadbajmy o przyszłość polskich kin lokalnych i nie dopuśćmy do tego aby zniknęły z kulturalnej mapy Polski.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy