bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

XII Limanowski Talent Show - oto wyniki!


Poznaliśmy zwycięzców XII Limanowskiego Talent Show. Konkurs miał miejsce podczas wydarzenia z okazji Dnia Dziecka - 4 czerwca - na scenie na placu przed Limanowskim Domem Kultury.

 

Limanowski Talent Show to wydarzenie, które z roku na rok wyłania kolejnych zdolnych wykonawców z powiatu limanowskiego. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych ani podziału na kategorie. Liczy się talent i chęć występu przed szerszą publicznością. Podczas tegorocznej edycji, na scenie zobaczyliśmy 28 prezentacji, głównie ze śpiewu i gry na instrumentach. Jak podkreśliło jury konkursu, w którego skład wchodzili Mira Wiktorowska, Marzena Michalczyk-Tylek oraz Justyna Dobosz, poziom był wyrównany i wysoki, a wybór najlepszych występów nie należał do najłatwiejszych.

 

Uczestnicy walczyli o nagrody finansowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedę w wysokości: I miejsce: 1500 zł, II miejsce: 1000 zł i III miejsce: 500 zł.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i gratulujemy każdemu talentu oraz odwagi. Poniżej zamieszczamy protokół z posiedzenia jury XII Limanowskiego Talent Show.

 

Wręczenie nagród oraz koncert laureatów odbędzie się 8 lipca, na scenie Dni Limanowej.

 

PROTOKÓŁ

XII LIMANOWSKIEGO TALENT SHOW
Limanowa – 4 czerwca 2023 r.

Komisja w składzie:

  • Mira Wiktorowska – kierownik Sekcji Muzyki i Teatru, główny specjalista do spraw upowszechniania muzyki i teatru w Dziale Sztuki Profesjonalnej w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu.
  • Justyna Dobosz – właścicielka Akademii Tańca JustDance, pedagog, instruktorka tańća, animatorka i tancerka estradowa.
  • Marzena Michalczyk - Tylek – wokalistka, aktorka, absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale wokalno-aktorskim.


po wysłuchaniu 28 punktów programowych postanowiło przyznać następujące nagrody:


I miejsce i nagrodę w wysokości 1.500 zł otrzymuje: Emilia Pietrzak

II miejsce i nagrodę w wysokości 1.000 zł otrzymuje: Kapera Duo

III miejsce i nagrodę w wysokości 500 zł otrzymuje: Lena Śliwa


Komisja postanowiła także przyznać wyróżnienia dla: Rity Bezak, Jana Sobusia, zespoły Słopnice Gęśle, Łucji Guzik, zespołu Śwarne Zgrajca, Zuzanny Wrony, duetu: Bartłomiej Tokarczyk i Karol Tokarczyk.


Nagrody pieniężne zostały ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedę.

 

Na tym protokół zakończono i podpisano.

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy