bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Zagłosuj na Orkiestrę Dętą "Echo Podhala" w III edycji Budżetu Obywatelskiego - zostały dwa dni!


Z wielką radością informujemy, iż inicjatywa mająca na celu doposażenie Orkiestry Dętej „Echo Podhala”, działającej przy Limanowskim Domu Kultury, która zgłoszona została do III edycji Budżetu Obywatelskiego, została dopuszczona do kolejnego etapu, którym jest głosowanie.


Aż 150 zadań ze 195 zgłoszonych w trzeciej odsłonie Budżetu Obywatelskiego Małopolski zostało po weryfikacji formalnej dopuszczonych do głosowania. Wśród 33 projektów, które zakwalifikowały się z regionu Sądecczyzny obejmującego powiat limanowski, nowosądecki, gorlicki i miasto Nowy Sącz jest również projekt kulturalny mający na celu doposażenie Orkiestry Dętej „Echo Podhala”, która od 95 lat uświetnia przebieg wielu lokalnych uroczystości zarówno o charakterze państwowym, społecznym i kulturalnym, zyskując szczery podziw i uznanie.

Nawiązując w swej działalności artystycznej do folkloru muzycznego regionu Podhala przyczynia się do promocji lokalnej twórczości muzycznej w kraju i za granicą, gdzie pełni funkcję kulturalnego ambasadora Ziemi Limanowskiej.

Środki finansowe na realizację zaplanowanych działań otrzymają tylko projekty z największą ilością głosów. Głosy na powyższą inicjatywę można będzie oddawać od 10 września do 5 października 2018 r. Każda osoba, która ukończyła 16 lat i mieszka w Małopolsce będzie mogła oddać swój głos na dowolne zadanie ze swojego subregionu.

Do wyboru będą 3 sposoby głosowania:

Na karcie należy podać kod i nazwę zadania. W przypadku zagłosowania na „Echo Podhala” będą to:
  • KOD ZADANIA: SAD20
  • NAZWA ZADANIA: "Nowe oblicze na kolejne 100 lat "- doposażenie Orkiestry Dętej Echo Podhala
Głosy oddane przed i po terminie głosowania uznane będą za nieważne.


Zachęcamy do głosowania na Orkiestrę Dętą „Echo Podhala”, która dzięki Państwa głosom może zyskać nowe, bogatsze i jeszcze lepsze oblicze, a tym samym będzie mogła pełnić swoją funkcję przez kolejne, długie lata.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy