bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Zakończył się IV konkurs krótkofalarski "O Puchar Burmistrza Miasta Limanowa 2020"


W dniach od 20 do 26 lipca 2020 odbył się IV konkurs krótkofalarski "O Puchar Burmistrza Miasta Limanowa 2020" w zakresach fal radiowych przeznaczonych dla krótkofalowców. Organizatorem konkursu jest Limanowski Klub Krótkofalkowców "Beskid" a współorganizatorami Urząd Miasta Limanowa i Limanowski Dom Kultury.

 
Wszystkie radiostacje związane z Limanową, w tym stacja klubowa LKK Beskid, przy LDK Limanowa, przeprowadziły łączności z osobami biorącymi udział w konkursie (w Polsce i za granicą).
Radiostacje limanowskie przydzielały punkty oraz literki do hasła "LIMANOWA 2020". Każda stacja inną literkę.

Zwycięzcą konkursu, a tym samym zdobywcą Pucharu Burmistrza, został ten, kto zdobył największą ilość punktów oraz wszystkie litery do hasła "LIMANOWA 2020", czyli nawiązał obustronne łączności ze wszystkimi stacjami organizatora, w okresie trwania konkursu.
Do zdobycia w konkursie był Puchar Burmistrza Miasta Limanowa, dyplomy drukowane dla pierwszej dziesiątki, dyplomy uczestnictwa, pucharki za miejsca 2 do 11, oraz ufundowane przez sponsorów nagrody rzeczowe.

Celem konkursu była promocja Miasta Limanowa oraz regionu, w kraju i za granicą.
Za wszystkie łączności przeprowadzone przez stację okolicznościową SN0L, organizator będzie wysyłał specjalne potwierdzenia w formie karty, z nadrukiem promującym Miasto Limanowa.

W konkursie wzięło udział 349 osób z Polski, oraz 19 uczestników zagranicznych.

Wyniki konkursu dostępne są na stronie Organizatora: http://www.sp9krj.pl/news.php?readmore=438

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy