bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Zapraszamy na Limanowski 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w Limanowskim 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbierane są fundusze wspierające leczenie noworodków.

14 stycznia od godziny 16:00 na sali w budynku remizy OSP przy ul. Łososińskiej 23 odbędzie się część artystyczna 26. Finału WOŚP w Limanowej. W programie nie zabraknie wystepów dzieci i młodzieży, a także zaproszonych artystów. Na scenie wystąpią między innymi :

  • działająca w Limanowskim Domu Kultury Limanowska Orkiestra Kameralna pod kierownictwem Sebastiana Szymańskiego, która swoim występem również muzycznie zaprosi nas na swój kolejny koncert, który odbędzie się 21 stycznia w Bazylice, w Limanowej (szczegóły w informacji na stronie www.ldk.limanowa.pl)

  • dzieci z Prywatnej Szkoły Muzycznej "Teraz My" w kolędowym repertuarze oraz dzieci z Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 4 w Limanowej, które nie tylko dla nas zaśpiewają ale również zatańczą

  • wielokrotnie nagradzany podczas Limanowskiego Talent Show i znany dobrze limanowskiej publiczności beat boxer Bartłomiej Chrustek

  • solistka Joanna Leśniak w coverowym repertuarze

  • akustyczne trio w składzie Julia Lachiewicz, Adam Nawara i Grzegorz Hałuszczak, które zdecydowanie przypadnie do gustu fanom starego, dobrego rocka. Nie zabraknie coverów zespołów takich jak Guns'n'Roses, AC/DC, Kiss czy Lady Pank, a także autorskich utworów w rockowym klimacie.

Na scenie nie zabraknie licytacji upominków, gadżetów i rzeczy przekazanych przez Fundację WOŚP oraz darczyńców. Podczas tegorocznego finału wspiera nas OSP z Łososiny Górnej oraz Centrum Szkoleń Ratowniczych Piotra Wyrwy z Limanowej – dzięki nim najmłodsi będą mieli okazję wcielić się w rolę strażaka, ratownika medycznego, a druhowie OSP i ekipa CSR z przyjemnością przybliży najmłodszym swoją pracę.

Oczywiście przez cały dzień na terenie Limanowej będa kwestować wolontariusze, którzy w tym roku liczą na Państwa wsparcie na rzecz wyrównania szans w leczeniu noworodków.

 

Zachęcamy do aktywnego udziału w wydarzeniu i kweście !

 

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy