bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Zapraszamy na spektakl teatralny dla dzieci "Czerwony kapturek"
Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w spektaklach teatralnych dla dzieci zorganizowanych specjalnie na czas ferii zimowych. Jak co roku, na dzieci czekać będą mnóstwo dobrej zabawy, śmiechu, integracji oraz podróż do świata bajek i baśni.BAJKOWE FERIE W LDK 2020

Godz. 12:00 – 12:45
(Kino Klaps, ul. Łososińska 23)


„Czerwony kapturek”
 
Spektakl „Czerwony kapturek” to luźna adaptacja baśni Charles’a Perraulta o tym samym tytule. Nasze przedstawienie opowiada o przygodach znanej na całym świecie dziewczynki w czerwonym kapturku. Aktorzy przeniosą Państwa do świata baśni, gdzie spotkacie nie tylko Czerwonego Kapturka i Złego Wilka, ale również: bardzo głodnego niedźwiadka, zagubioną pszczółkę, pana sowę, który zmaga się z wielkim problem i kilka innych, równie barwnych postaci. Serdecznie Państwa zapraszamy do obejrzenia przygód Czerwonego Kapturka, w zupełnie nowej odsłonie.
 
W spektaklu można usłyszeć trzy utwory zaśpiewane na żywo oraz zabawy z dziećmi takie jak wspólne szukanie miodu i segregacja jajek z Czerwonym Kapturkiem. Zastosowano cztery zmieniające się kurtyny. Przedstawienie jest wesołe oraz zachęca najmłodszych do wspólnej zabawy.

Prowadzący: aktorzy Teatru Blaszany Bębenek


Blaszany Bębenek to agencja artystyczna dwójki przyjaciół, którzy przez całe swoje życie związani byli z teatrem. Zdobywane doświadczenie w niezależnych, a także w objazdowych teatrach dla dzieci zaowocowało pomysłem stworzenia innowacyjnych spektakli, w których dzieci oraz młodzież mogą aktywnie uczestniczyć w zabawie, współtworzyć przedstawienie, a także uczyć się zasad, którymi należy kierować się w życiu.
 
Mamy nadzieję, że nasze spotkanie przyniesie moc niezapomnianych wrażeń i emocji, a my zrobimy wszystko, aby dzieci oraz rodzice za nami zatęsknili i pierwszy występ u państwa nie był ostatnim.

Bilety na teatrzyki w dniu 30.01 i 05.02 w cenie 5 zł, będzie można nabyć przed spektaklem w kasie kina Klaps.

 
Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy