bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Zapraszamy na spektakl teatralny dla dzieci "Dziadek do orzechów"
Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w spektaklach teatralnych dla dzieci zorganizowanych specjalnie na czas ferii zimowych. Jak co roku, na dzieci czekać będą mnóstwo dobrej zabawy, śmiechu, integracji oraz podróż do świata bajek i baśni.


 
BAJKOWE FERIE W LDK 2020

Godz. 13:30 – 14:15
(Kino Klaps, ul. Łososińska 23)
 
„Dziadek do orzechów”

„Dziadek do orzechów” to adaptacja powieści E.T.A Hoffmanna, zinterpretowana i przełożona dla najmłodszych widzów. Klasyczna opowieść o magii Świąt Bożego Narodzenia i sile dziecięcej wyobraźni.

Mała Klara znajduje pod choinką starego dziadka do orzechów, mimo iż nie należy on do najładniejszych zabawek, postanawia się nim zaopiekować. Z czasem Klara odkrywa, że Dziadkowi grozi niebezpieczeństwo – wielki i zły Król Myszy. Jak się potoczą losy bohaterów? Przekonajcie się sami!

Prowadzący: aktorzy Teatru Blaszany Bębenek


Blaszany Bębenek to agencja artystyczna dwójki przyjaciół, którzy przez całe swoje życie związani byli z teatrem. Zdobywane doświadczenie w niezależnych, a także w objazdowych teatrach dla dzieci zaowocowało pomysłem stworzenia innowacyjnych spektakli, w których dzieci oraz młodzież mogą aktywnie uczestniczyć w zabawie, współtworzyć przedstawienie, a także uczyć się zasad, którymi należy kierować się w życiu.

Mamy nadzieję, że nasze spotkanie przyniesie moc niezapomnianych wrażeń i emocji, a my zrobimy wszystko, aby dzieci oraz rodzice za nami zatęsknili i pierwszy występ u państwa nie był ostatnim.


Bilety na teatrzyki w dniu 30.01 i 05.02 w cenie 5 zł, będzie można nabyć przed spektaklem w kasie kina Klaps.


Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy